Memoriál Jaroslava Žaluda - 12. 7. 2014

03.07.2014 06:48

Vážení příznivci požárního sportu, dne 12. 7. 2014 proběhne v Labuti již sedmý ročník hasičských závodů v požárním útoku. Počínaje letošním rokem budou  na počest našeho zesnulého kamaráda a dlouholetého starosty SDH Labuť pořádány pod názvem "Memoriál Jaroslava Žaluda". Místem konání je jako obvykle louka u potoka, bližší informace o začátku a průběhu soutěže naleznete v přiložené pozvánce. Přijďte podpořit naše týmy - své hasičské umění by krom týmu mužů měl předvést také nově sestavený tým labuťských žen.

Akce je součástí oslav 560. výročí založení obce Labuť, v jejichž rámci proběhne první setkání rodáků a bývalých obyvatel Labutě, zakončené v pískovně kulturním programem a večerní zábavou. Bližší info na www.osada-labut.cz

JiP

pozvánka hasičská soutěž 2014.pdf (279995)