Kdo jsme

Organizace SDH v Labuti byla založena v polovině 20. století, kdy počet členů nebyl zdaleka tak vysoký, jaký je v součastné době. S odstupem času se naše členská základna rozrůstala a k nynějšímu dni čítá naše sdružení cca. 38 členů. V nedávné minulosti bylo více či méně nemyslitelné, aby v obci, nefiguroval sbor dobrovolných hasičů, jako součást kulturního a společenského života a proto jsme rádi, že v této činnosti můžeme pokračovat i my.

Co je naším hlavním cílem

Stránky mají oslovit především členy, kteří jsou ochotni svůj čas věnovat nejen činnosti u sboru, ale také virtuální pomoci při tvorbě a aktualizacích těchto stránek. Budeme vděčni za jakékoliv připomínky, návrhy a zlepšení, které tento web posunou ještě dále. Počítáme také s editací fotografií a administrací celého webu.

Jakákoliv pomoc ze strany uživatelů bude vítána a respektována. Předem děkujeme.

Historie založení projektu

Po dlouhé úvaze a jakožto člověk, který je již 15 let věrným členem Sboru dobrovolných hasičů v Labuti, jsem se s několika dalšími oddanými členy rozhodl, založit tyto stránky a to především pro všechny, kteří jsou určitým způsobem vázani k SDH Labuť, buď to jako aktivní členové, přátelé nebo jen návštěvníci těchto webových stránek, ale samozřejmě i pro lidi, kteří chtějí, aby toto sdružení v Labuti vydrželo pokud možno, co nejdéle a zvelebovalo tak život v této malé, ale myslím si, že již na Tachovsku a jeho okolí velmi známe obce. Věřím, že Vaše příspěvky, fotky a názory budou přínosem a vždy se rádi na stránky SDH Labuť vrátíte.